هزینه رینوپلاستی❤️

هزینه رینوپلاستی

آنچه در این مقاله میخوانید:

هزینه رینوپلاستی بینی

عمل رینوپلاستی در واقع جراحی زیبایی بینی است که در آن جراح با استفاده از تکنیک‌های خاص پزشکی تغییراتی را به منظور اصلاح ظاهر بینی انجام می‌دهد. این عمل به دو صورت باز و بسته انجام می‌شود. یکی از مهم‌ترین مسئله‌های مربوط به جراحی زیبایی بینی، هزینه عمل جراحی است. هزینه جراحی معمولا متناسب با مهارت جراح و نوع عمل و بینی فرد است که پس از مشاوره با دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و بررسی انتظارات شما از این عمل مشخص و ارائه خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار برروی هزینه(قیمت) رینوپلاستی

عواملی که می ‌توانند باعث پیچیده‌ تر شدن جراحی رینوپلاستی می‌شوند عبارتند از:

 • داشتن تجربه چندین مصدومیت بینی
 • داشتن پوست خیلی نازک یا خیلی ضخیم
 • انسداد بینی
 • انحراف بینی بسیار شدید
 1. نوع عمل:
  • ​قیمت رینوپلاستی بینی به روش بستهدر این روش از عمل بسته برش‌های نازکی در داخل بینی ایجاد می‌شود و پوست بینی توسط ابزار مخصوص جراحی بالا نگه داشته می‌شود. جراحان از این روش در بینی‌هایی که مشکل پیچیده‌ای ندارند و تنها به رفع قوز یا اصلاح جزئی بینی نیاز دارند، استفاده می‌کنند. اکثر جراحان از این روش به دلیل عدم دید مستقیم که احتمال خطا را افزایش می‌دهد، استفاده نمی‌کنند.

    

  • قیمت رینوپلاستی بینی به روش بازدر عمل باز بین سوراخ‌های بینی اسکار ایجاد می‌شود و پوست بینی از اسکلت جدا می‌شود. در این روش به دلیل بلند شدن پوست بینی، جراح دسترسی مستقیم به تمامی اجزای داخلی بینی دارد و هرگونه اصلاح را به خوبی و راحتی انجام می‌دهد. اکثر جراحان این روش عمل باز را برای انجام عمل رینوپلاستی انجام می‌دهد زیرا در این روش دید مستقیم منجر به کاهش بروز خطا می‌شود.

    

   • عمل جراحی تیغه بینی: جراحی تیغه میانی بینی، این جراحی روشی برای اصلاح انحراف سپتوم (دیواره بین دو سوراخ بینی) است. کج بودن یا انحراف سپتوم ممکن است مشکلات و نقص‌هایی از جمله عدم تقارن در سوراخ‌های بینی، کج شدن نوک بینی، مشکلات تنفسی و خر و پف، مشکلات سینوسی، خونریزی بینی را به وجود آورد.
   • عمل جراحی نوک بینی: در این روش از جراحی باز بینی یا رینوپلاستی باز که به آن تیپ پلاستی (رینوپلاستی تیپ) نامیده می‌شود که در این جراحی به اصلاح فرم نوک بینی می‌پردازد. این جراحی با اصلاح غضروف‌های نوک بینی موجب رفع انحراف، پهنی و بزرگ بودن بینی و همچنین ارتفاع گرفتن نوک آن می‌شود.
   • اصلاح قوز بینی بدون بیهوشی: این روش با عنوان اصلاح قوز بینی بدون جراحی نیز شناخته می‌شود. تنها با تزریق بیحسی موضعی توسط جراح پلاستیک استخوان بالای بینی به منظور رفع برآمدگی و قوز بینی تراشیده می‌شود.
 2. تجربه جراح:با توجه به تجربه و مهارت جراح و سابقه کاری او هزینه این جراحی متفاوت است زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با چالش های هنگام عمل آشنایی کامل دارد و احتمال موفقیت بیشتری دارد قطعا هزینه‌ی بیشتری دریافت خواهد کرد. با توجه به سوابق درخشان دکتر دریانی در جراحی زیبایی بینی‎‌، می‌تواند بیشترین هماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت فرد را ایجاد نماید و ریسک موفقیت عمل را به حداقل برساند.
 3. نوع بینی:مدل بینی افراد نقش بسیار مهمی در تعیین هزینه دارد. با توجه به نوع بینی، پوست بینی و نوع غضروف‌ها، به راحتی نمی‌توان گفت که برای عمل جراحی بینی‌ چقدر پرداخت باید کرد. در بینی گوشتی و غضروفی هزینه‌ی زیادی برای این عمل پرداخت می‌کنند. در حالی که قیمت رینوپلاستی در بینی‌های استخوانی معمولا کمتر است. عمل ترمیمی بینی که فرد از اولین عمل رینوپلاستی خود راضی نیست، هزینه بسیار بالاتری در مقایسه به بقیه مدل‎‌های عمل‌ رینوپلاستی باید پرداخت شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد هزینه‌های هر عمل بر روی هزینه‌ رینوپلاستی بینی گوشتی و غضروفی، قیمت رینوپلاستی بینی ترمیمی، قیمت رینوپلاستی بینی استخوانی کلیک کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی بهتر است با دکتر دریانی در این زمینه مشورت کنید. با صحبت کردن درمورد بودجه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید با آرامش تجربه یک عمل لذت بخش بدون نگرانی مسائل مادی خواهید داشت.

همچنین هزینه‌ عمل بینی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • دستمزد جراحی: دستمزد متخصص جراحی زیبایی بینی یا جراح پلاستیک صورت معمولاً هزینه این جراحی، شامل مراقبت پیش از عمل و پس از عمل، را دربرمی‌ گیرد.
  قیمت رینوپلاستی استخوانی در مورد دستمزد جراح برای انجام عمل زیبایی بینی به جراح انتخابی شما بستگی دارد. دامنه بسیار گسترده ‌ی حق‌ العمل ‌ها بازتابی از تبحر جراح در عمل تغییر شکل بینی، مهارت‌های حرفه‌‌ای، تجربه، تشخیص تخصصی و شهرت جراحان در هزینه جراحی تاثیر گذار است. برای مشاهده نمونه کارهای رینوپلاستی برروی لینک زیر کلیک کنید. به بیان دیگر، دستمزد‎های جراحان بر مبنای موقعیت مطب و بیمارستان محل جراحی تغییر می‌ کند.
 • هزینه‌های بیمارستان یا جراحی: اکثر جراحان سرشناس تنها در بیمارستان‌های معتبر با کارکنان استاندارد و ماهر  جراحی می‌کنند. بخش اصلی مخارج بیمارستان به هزینه اتاق عمل مربوط می‌‌شود. معمولاً در برآورد هزینه بیمارستان برای جراحی زیبایی بینی، مبلغی برای بستری شدن در نظر گرفته نمی‌شود. اکثر اوقات مبلغ اعلام شده هزینه‌ی عملی سرپایی است که یک تا سه ساعت در اتاق عمل طول می‌‌کشد و زمانی نیز برای برطرف شدن اثر داروی بیهوشی و بازگشت بیمار به حال طبیعی لحاظ می‌‌شود.مسلماً اگر لازم باشد شب در بیمارستان بمانید، هزینه بیشتری هم باید بپردازید.​
 • وسعت درمان: وسعت و پیچیدگی درمان نیز می‌‌تواند هزینه جراحی را افزایش دهد. به طور خلاصه، یک عمل پیچیده زمان بیشتری طول می‌‌کشد و به همین خاطر هزینه بیشتری نسبت به عمل‌های ساده‌تر خواهد داشت.
 • آزمایش های پزشکی
 • نسخه دارو

 

در هنگام انتخاب جراح متخصص، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با جراح به اندازه هزینه عمل بینی مهم است.

رینوپلاستی و بیمه درمانی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد تحت پوشش بودن یا نبودن این عمل بهتر است از شرکت بیمه که تحت پوشش آن قرار دارید، سوال کنید. شرکت‌های بیمه در صورتی که عمل رینوپلاستی به منظور بهبود مشکلات تنفسی و عمل انحراف تیغه بینی انجام شود پرداخت می‌کنند. در غیر اینصورت رفع مشکلات زیبایی ممکن است تحت پوشش بیمه قرار نگیرد.

تصاویری از جراحی رینوپلاستی دکتر امیر دریانی

 

برای مشاهده بیشتر نمونه جراحی دکتر دریانی به لینک زیر مراجعه کنید.

این نمونه یک مورد خاص:

بزرگ بودن اندازه بینی، قوز دار بودن، غیر قرینه بودن و … نتایج یک جراحی پیچیده و چند ساعته که توسط آقای دکتر و تیم جراحیشان انجام شده و نتیجه جراحی بسیار شگفت انگیز بوده است. ‌

 

برخی از خدمات دکتر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک برای اطلاع از هزینه عمل بینی در تهران برروی لینک‌ها کلیک کنید:

 

بینی گوشتی معمولا به بینی‌هایی گفته می‌شود که قسمت تحتانی بینی دارای پوستی ضخیم و پر از چربی باشد. این عمل برای افرادی که دارای بینی گوشتی و پهن هستند که این باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می‌شود، انجام می‌شود. این مدل از بینی غضروف‌های پهن، بافت همبند ارتجاعی، پوست ضخیم و نوک بینی چربی دارند.

بینی استخوانی هرمی شکل است و پوست بینی این افراد نازک‌تر از بینی‌های گوشتی است. یکی از مهمترین عوامل در ایجاد نتایج بهتر در بینی استخوانی، داشتن ساختمان بینی با انعطاف پذیری بالا در این نوع بینی است که جراح می‌تواند به راحتی تغییراتی را بروی بینی انجام دهد.

عمل ترمیمی بینی برای کسانی که از اولین عمل رینوپلاستی خود راضی نیستند و با توجه به نظر جراح متخصص نیاز دوباره به عمل زیبایی بینی برای رفع مشکلات تنفسی ویا ظاهر بینی دارند، استفاده می‌شود.

لیزر در بسیاری از زمینه‌های پزشکی کاربرد دارد اما به هیچ عنوان در جراحی زیبایی بینی از لیزر استفاده نمی‌کنند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. در نتیجه هزینه‌ای نیز برای این نوع عمل در نظر گرفته نمی‌شود.‌

سوالات متداول هزینه رینوپلاستی

آیا عمل بینی ممکن است باعث تنگی نفس و از دست دادن بویایی شود؟ هزینه رینوپلاستی( عمل بینی) چقدر است؟

نه به هیچ وجه ممکن نیست. هزینه عمل بینی نسبت به شرایط بیمار متغیر است.


مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل بینی چیست؟

دو عامل مهم و تأثیر گذار در هزینه عمل، تخصص جراح و شرایط و نوع بینی بیمار است. جراحی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد مسلماً با استرس و ترس کمتری جراحی خود را به انجام خواهد داد در نتیجه این آرامش به بیمار منتقل می‌شود. نوع بینی (استخوانی، گوشتی بودن بینی و حتی ترمیمی بودن بینی) برروی هزینه جراحی تأثیر دارد.


آیا بیمه هزینه جراحی زیبایی را پوشش می‌دهد؟

این نکته را در ابتدا عنوان کنیم که بیمه به هیچ عنوان هزینه جراحی زیبایی بینی را پوشش نمی‌دهد و در برخی شرایط خاص به عنوان مثال عمل پولیپ بینی برخی از هزینه را تقبل کرده و پرداخت می‌ کند. با توجه به اینکه رینوپلاستی در حیطه جراحی‌های زیبایی قرار می‌ گیرد بیمار می‌بایست خود به فکر پرداخت هزینه عمل بینی باشد.