دکتر امیر دریانی

تزریق چربی با دکتر امیر دریانی

پیری اجتناب ناپذیر است و طبیعی است که بعد از ۴۰ سالگی پوست‌ نازک‌تر شده و رگ‌ها یا لکه‌هایی روی پوست ایجاد می‌شود با این حال میتوان روند آن را کند‌تر کرد. راه‌های مختلف و زیادی برای جوانسازی و لیفت پوست وجود دارد اما لیفت صورت با تزریق چربی موثر‌ترین روش برای داشتن پوست زیبا و جوان است.

افراد زیادی و به دلایل مختلفی مانند وجود حفره‌های متعدد در صورت، فرو رفتگی گونه، نازک‌ شدن لب‌ها و… اقدام به تزریق چربی می‌کنند. مواد تشکیل دهنده این چربی طبیعی است و چربی تزریقی از نواحی مختلف بدن که دارای توده چربی زیادی هستند خارج کرده و به نواحی مورد نظر تزریق می‌شود.

با توجه به حساسیت بالا، تزریق چربی باید توسط فوق تخصص زیبایی و در کلینیک‌های مجهز و معتبر انجام شود تا هم ماندگاری بالا داشته باشد و هم عوارض احتمالی آن به صفر کاهش یابد.

تزریق چربی
تزریق چربی

چربی تزریقی از قسمت‌هایی مانند ران و پهلو که توده چربی بالایی دارد، برداشته می‌شود. در زمان تزریق، چربی‌ها از طریق سوزن‌های مخصوص وارد منافذ پوست شده و این سوزن‌ها ممکن است چندین بار وارد منافذ پوست شوند که هر بار مقداری چربی به پوست تزریق می‌کنند.

سلول‌های چربی پس از این که وارد پوست شدند، بلافاصله از طریق خون‌رسانی جذب بافت پوست می‌شوند. تزریق چربی به بدن تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد و نیازی به بیهوشی ندارد.

البته، در برخی موارد اگر زیباجو توانایی تحمل دیدن جراحی را نداشته باشد با تشخیص پزشک تحت بیهوشی قرار می‌گیرد. برای این‌کار تمام آزمایشات لازم باید انجام شود تا جراح فوق تخصص زیبایی از شرایط جسمی و توانایی زیباجو برای جراحی تحت بی‌هوشی مطلع شود.

تزریق چربی به صورت روشی است که در ۳۰ دقیقه تکمیل می‌شود و امکان ترخیص در همان روز وجود دارد. این روش فقط فرورفتگی‌های صورت را پر نمی‌کند بلکه با ایجاد کشش در پوست صورت و جوانسازی صورت با تحریک تولید کلاژن به ترمیم آن می‌پردازد.

تزریق چربی می‌تواند طبق در خواست شما پس از خارج کردن از بدن به بخش‌های دیگر بدن مانند باسن، بخش‌های مختلف صورت، ران، سینه و… تزریق شود.

 

انتخاب بهترین جراح زیبایی تزریق چربی، از اساسی‌ترین تصمیمات انجام تزریق چربی می‌باشد. چرا که این تزریق یک اقدام بسیار ظریف و ماهرانه می‌باشد و حتما باید توسط یک شخص متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود.

دکتر امیر دریانی، بهترین جراح تزریق چربی علاوه بر داشتن تخصص و مهارت در زمینه تزریق چربی، با تکنیک‌های روز دنیا آشنا هستند و از آن تکنیک‌ها استفاده می‌کنند تا ریسک و عوارض این جراحی به حداقل برسد و بهترین نتیجه از جراحی حاصل شود.

جوان‌سازی صورت

سوالات پر تکرار:

چرا تزریق چربی؟

افراد برای افزایش زیبایی طبیعی صورت خود، تقویت اعتماد به نفس و بازیابی کاهش حجم و جلوگیری از پیری، از تزریق چربی استفاده می‌کنند. اگر بخواهید ظاهری طبیعی‌ و جوان تر داشته باشید یا جویای تغییر چشمگیر در ظاهر خود باشید، تزریق چربی صورت ظاهر ایده‌آل شما را ایجاد می‌کند.

در زمان تزریق ژل ممکن است اندکی احساس سوزش کنید، اما جای نگرانی نیست. در صورت تمایل پزشک قبل از تزریق ژل به محل از بی‌حسی استفاده خواهد کرد.

البته خود ژل تزریقی نیز حاوی لیدوکائین است تا باعث راحتی تزریق شود. طبیعی است که چند روز بعد از تزریق ژل، صورت شما تورم داشته و پوست صورتتان حساس شود.

ماندگاری ژل تزریقی، جهت لیفت صورت معمولا بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است. با تکرار تزریق، ژل اثر طولانی مدت تری خواهد داشت.

زیاد در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید قرار نگیرید و رژیم غذایی سالم داشته باشید و از پوست خود مراقبت نمایید و از کشیدن سیگار خودداری کنید.

بهتر است تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل لیفت صورت ورزش نکنید. هرگونه افزایش جریان خون در صورت شما فقط باعث ورم بیشتر می‌شود؛ بنابراین کمی استراحت کنید.

پیشنهاد می شود با آب گرم دوش نگیرید و به صورت فشار وارد نکنید.

نوشیدن آب زیاد پوست شما را مرطوب نگه می دارد و اثر پرکنندگی اسید هیالورونیک را افزایش می دهد.