تزریق چربی باسن
پیکرتراشی

تزریق چربی باسن، چگونگی و شرایط انجام عمل

امروزه افرادی که از فرم باسن خود ناراضی هستند به دنبال روشی آسان تر از جراحی پروتز باسن می‌گردند. ما به زیباجویان تزریق چربی باسن را پیشنهاد می کنیم. تزریق چربی برای افزایش حجم باسن که به نام لیفت باسن برزیلی نیز شناخته شده و روش خوش فرم کردن باسن می باشد.

بیشتر بخوانید ...
جراحی لیفت کمر
پیکرتراشی

نکات مهم برای لیفت کمر

همه به دنبال کمری زیبا و خوش‌فرم هستند لیفت کمر جز جراحی‌های پرطرفدار پیکرتراشی است. ممکن است زیباجویان به دلیل رژیم‌های نامناسب، زایمان و یا جراحی اسلیو معده کاهش وزن زیادی را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید ...
فتق ناف بارداری
پیکرتراشی

فتق ناف بارداری، علل و راه‌های درمان آن

ناف همان نقطه‌ای است که بند ناف شما را به بند ناف مادرتان وصل می‌کند بانوان زیادی در سه ماهه دوم و سوم بارداری دچار فتق ناف بارداری می‌شوند که معمولا با بزرگ شدن شکم شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید ...
مینی ابدومینوپلاستی
ابدومینوپلاستی

تفاوت مینی ابدومینوپلاستی و ابدومینوپلاستی

راه‌های مختلفی برای داشتن شکمی صاف و تخت وجود دارد از ورزش‌های سخت و طاقت فرسا تا جراحی‌های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی، مینی ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی، لیپوساکشن و …

بیشتر بخوانید ...
سینه غیر قرینه
جراحی سینه

4 راه تشخیص و درمان سینه غیر قرینه

در دوران بلوغ و رشد ممکن است سینه غیر قرینه باشد اما این غیرقرینگی پس از دوران بلوغ به حداقل می‌رسد و گاهی پس از سن بلوغ نیز ممکن است سینه غیر قرینه باقی بماند و بیشتر مشخص شود.

بیشتر بخوانید ...
سینه توبروس
جراحی سینه

2 روش برای‌ اصلاح سینه توبروس

بدیهی است که زیبایی و خوش‌اندامی جز معیار‌های بسیار مهم است اما گاهی مشکلات ژنتیکی و یا ناهنجاری‌های مادرزادی مثل سینه توبروس باعث نامتناسب بودن اندام شود.

بیشتر بخوانید ...
لیفت پروتز سینه
جراحی لیفت سینه

لیفت پروتز سینه، 1 راه‌حل عالی برای افتادگی سینه

امروزه ممکن است خانم‌ها به دلایل مختلفی مثل افزایش سن، شیردهی و… دچار افتادگی سینه شوند که برای بسیاری از بانوان موضوعی ناخوشایند است.یکی از راه‌های محبوب ببین بانوان برای رفع افتادگی سینه لیفت پروتز سینه است.

بیشتر بخوانید ...
بلفاروپلاستی برای پلک افتاده
جراحی های صورت

بلفاروپلاستی برای پلک افتاده

به طور کلی می‌توان بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک را عملی برای ایجاد تغییرات در فرم چشم دانست. جراحی بلفاروپلاستی معمولا برای پلک‌های افتاده انجام

بیشتر بخوانید ...